Dbasz o środowisko i jego dobro leży Ci na sercu? Denerwuje Cię smog, tony plastikowych odpadów i chaos związany z recyklingiem? W ramach ogólnoeuropejskiego projektu DAAD “Europejskie Laboratoria Pomysłów” chcemy dać Ci możliwość, by coś zmienić.

Może masz już pomysł na zrównoważone ekologicznie życie, ale brakuje Ci odpowiednich ludzi? A może chciałbyś być aktywny, ale nadal nie masz pomysłów? Nie ma problemu! Zapraszamy Cię na seminarium, podczas którego poznasz innych stypendystów DAAD, którzy myślą tak jak Ty. Będziesz mógł/mogła skorzystać również z wiedzy i doświadczenia aktywistów ekologicznych i ekspertów w dziedzinie mediów społecznościowych, którzy powiedzą Ci, jak (dalej) rozwijać, prezentować i realizować Twoje pomysły.

Seminarium odbędzie się online w dniach 4-5 września. Wziąć w nim udział mogą byli stypendyści DAAD z całej Polski. Nieważne, co studiujesz lub studiowałaś/eś i czym się obecnie zajmujesz – do udziału w projekcie zapraszamy wszystkich naszych byłych stypendystów, którym bliska jest idea ekologicznego życia.

Wydarzenie odbywa się w języku angielskim.

Kliknij, aby pobrać: W małych krokach wielka zmiana_Program (pdf, 538,50 KB)

Zgłoszenia przyjmujemy do 4 września do godz. 12.00 pod adresem:
jan.bogdanovic@daad.pl

Liczba miejsc jest ograniczona, o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Projekt realizowany jest w przededniu objęcia przez Niemcy prezydencji w Radzie UE. W ramach „Europejskich Laboratoriów Pomysłów” DAAD chce oddać głos swoim byłym stypendystom z całej Europy w sprawach dotyczących największych wyzwań naszych czasów.