Jak napisać CV po niemiecku?

© DAAD
Chcesz ubiegać się o przyjęcie na studia na niemieckiej uczelni lub o stypendium DAAD, ale nie wiesz, jak powinno wyglądać dobrze skonstruowane i sfomułowane CV po niemiecku?

Marie ukończyła studia licencjackie w Niemczech i 7 listopada 2023 r. w godzinach 17:00-18:00 poprowadzi warsztat pt. “Jak napisać CV po niemiecku?”.

Kto może wziąć udział?
Każdy, kto zna język niemiecki i jest zainteresowany studiowaniem lub ubieganiem się o stypendium w Niemczech. Warsztaty prowadzone będą w języku niemieckim, dlatego zdecydowanie zalecana jest znajomość tego języka na poziomie B2.
Jak mogę się zapisać?
Prosimy o zgłoszenie się na warsztaty poprzez wysłanie krótkiej wiadomości e-mail na adres bullerschen@daad.de. Tylko osoby, które zarejestrowały się z wyprzedzeniem, będą mogły wziąć udział w wydarzeniu. Liczba uczestników jest ograniczona do 15. Zgłoszenia będą przyjmowane w kolejności ich napływania.

Oferty niemieckich uczelni

Boost your career with the International Master‘s in Project Managemen...

Boost your career. Acquire a German Master’s degree in Data Science & Project Management. Join us at HTW Berlin – On Campus or Online!

Więcej

Let us shape the future at Technische Universität Ilmenau!

You love science? Then contribute to our approaches of sustainability and energy, future mobility, artificial intelligence, and many more.

Więcej

Advance your career with an MBA from Pforzheim University!

The full-time MBA in International Management at Pforzheim University combines a classical management education with the most relevant future topics: Innovation Management, Sustainable Globalization a...

Więcej

B.Sc. in Computer Science: Start studying in English language, switch ...

You are interested in new technologies, enjoy solving problems and working in interdisciplinary teams? If you also have basic German language skills, our Bachelor in Computer Science is the right choi...

Więcej

English-taught Master Programmes in Green and Information Technologies

Study innovative, future- and practice-oriented engineering Master’s programmes in central Germany!

Więcej

Study at one of Europe's top governance schools

Public Policy, International Affairs or Data Science – get to know the international master's programmes at the Hertie School in Berlin

Więcej
1/6

Adres

  • Przedstawicielstwo w Warszawie

    ul. Zielna 37 00-108 Warszawa Telefon: +48 22 395 54 00
    E-mail: daad@daad.pl